BASIN ODASI > BASINDA Kordsa
Geri

Kordsa 13. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nda

10.02.2016

Kordsa Global, iplik sektörünün önemli üreticilerinin buluştuğu, 13. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’na katıldı. Kordsa fuarda, güçlü yapıya sahip ve aşınmaya karşı dayanıklı ürünleri; halı ipliği, monofilaman ve endüstriyel tekstil ipliğini ziyaretçilerle buluşturdu.

İplik sektörünün uluslararası buluşma merkezi olan İstanbul İplik Fuarı, farklı ülkelerden katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirerek küresel iplik ticaretine yön veren, üretim, işleme ve uygulama yapan çok sayıda şirketi ve sektör paydaşını bir araya getirdi. Kordsa fuarda, farklı sektörlere yönelik endüstriyel ipliklerini ve ayırt edici özelliklerini ziyaretçilere sundu.

Kordsa’in güçlendirme pazarındaki 43 yıllık deneyimini aktardığı halı ipliği ve monofilaman ürünlerinin özellikleri ve bu alandaki çalışmaları fuarda ilgi çekti. Endüstriyel iplik, esnek yapısı ve uzun ömürlü oluşu ile öne çıkarken, monofilaman, zorlu koşullarda gösterdiği boyutsal kararlılık ve yüksek aşınma direnci ile sektördeki diğer ürünler ile arasındaki farkı ortaya koydu. Fuarda Kordsa Global’in tanıttığı bir diğer ürün olan halı ipliği ise renklerde kalıcılık ve uzun ömürlü olması ile fuar ziyaretçilerinin dikkatini çekti.


Geri