BASIN ODASI > BASINDA Kordsa
Geri

Kordsa İstanbul Airshow'da

10.10.2016

Dünyanın lastik, kompozit ve inşaat güçlendirme devi Kordsa, 6 – 9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek havacılık sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan İstanbul Airshow’a katılıyor.

Kordsa, 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Istanbul Airshow Fuarı’na katılacak. İstanbul Airshow, yurt içinden ve yurtdışından, dünyanın önde gelen uçak, helikopter ve motor üreticilerinin katılımıyla İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek.

Kordsa, İstanbul Airshow’da lastik ve kompozit güçlendirme teknolojileri alanlarındaki deneyimini ve inovatif ürünlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Fuarda, Kordsa üretimi prepregler kullanılarak üretilen kompozit araç koltuğu ve jantın yanı sıra, Kordsa tarafından güçlendirilmiş bir araç lastiği de sergilenecek. Geçtiğimiz Ağustos ayında Kordsa ve Sabancı Üniversitesi işbirliği ile faaliyete giren Kompozit Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi’nden uzman isimlerin de hazır bulunacağı fuarda, Türkiye’nin teknoloji üssü olma hedefiyle yola çıkan merkezin özgün iş modeli ziyaretçilerle paylaşılacak.


Geri