HAKKIMIZDA > VİZYON VE DEĞERLER

VİZYON

Sürdürülebilir Büyüme İçin Katma Değeri Yüksek İş Alanlarında Çevik Kordsa

MİSYON

Küresel platformda katma değeri yüksek güçlendirme çözümleri sunmak.

DEĞERLER

İŞ SAĞLIĞI, GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE

Bizce bütün iş ve çevre kazaları önlenebilir. Hedefimiz %100 kazasız, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve %0 atık ile üretim yapmaktır.

ETİK DEĞERLERE BAĞLILIK

%100 bağlı olduğumuz etik değerlerimiz çalışanlar, hissedarlar, müşteriler, tedarikçiler, iş ortakları, rakipler, çevre ve toplum ile olan ilişkilerimizi düzenler.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Bizi stratejik teknoloji ortağı olarak tercih eden müşterilerimizle beraber büyüyor; onlara yenilikçi, doğru ve özel çözümler sunuyoruz.

AÇIK FİKİRLİLİK

Genlerimizde yenilikçilik var. 40 yılı aşan tecrübemiz sayesinde teknoloji merkezimiz sürekli olarak yeni ürün, teknoloji ve süreçler geliştirir.

SONUÇ ODAKLILIK

Dünya Naylon 6.6 pazarının lideri ve hissedarlarına sürekli değer yaratan bir şirket olarak, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Teknolojilerimiz dünyada her üç otomobil lastiğinin ve her iki uçak lastiğinin birinde kullanılmaktadır.

KÜRESEL İŞ BİRLİĞİ VE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜ

Gücümüzü iş birliği ve dayanışmadan alıyor, fabrikalarımızda gerçekleştirilen en iyi uygulamalardan tüm tesislerimizde faydalanıyoruz.

SÜREKLİ GELİŞİM

Müşteri odaklı yaklaşımımız ve toplam kalite yönetimimiz doğrultusunda organizasyonumuzdaki tüm süreçleri sürekli iyileştiriyoruz.